Rok 2017

   

obrazek Oddílové Vánoce 16. – 17. 12. vstup do galerie

 

obrazek Mikulášská víkendovka 1. – 2. 12. vstup do galerie

 

obrazek Šmodrcha roku 15. 11. vstup do galerie

Ve středu 15.11. se v klubovně uskutečnila již tradiční soutěž v uzlování o nejlepšího Šmodrchu. Děkujeme za hojnou účast a těšíme se příští rok.

Hra po městě 4. 11. vstup do galerie

9. ročník velké hry… Tentokrát jsme si zahráli na poštovní kurýry…

Víkedovka skautů v Červevén Kostelci 13. – 15. 10.  vstup do galerie

Letošní podzimní víkendovku jsme strávili v Červeném Kostelci. Na víkendovku nás vyrazil rekordní počet - 15 dětí a 2 vedoucí. V pátek večer jsme u ohně přivítali nováčky od vlčat a nově příchozí. A též rádci naších dvou družin složili přísahu. Během soboty jsme se vrátili na začátek 2. sv. války a pomáhali jsme bránit naše hranice před nacisty. Nedělní dopoledne proběhlo ve sportovním duchu. 

 

 
Drakiáda 28. 9.  vstup do galerie

 

obrazek Tábor Hoštejn - vlčata a světlušky vstup do galerie

 

 

 
 
obrazek Svojsíkův závod 29. 4. vstup do galerie

Letošního okresního kola jsme se zůčastnili s jednou družinou
skautů a dosáhli pěkného umístění.

 

 
obrazek Expedice Ulmus 21. 4. vstup do galerie

Jarní výprava vlčat a světlušek za pramenem Jilemky.

 

 

obrazek Střediskový oheň sv. Jiří 20.4. 2017 vstup do galerie

 

 

 

 
obrazek Víkendovka skautů Broumov 24. – 26. 3. vstup do galerie
Na jarní víkendovku jsme vyrazili do Broumova. Ubytováni jsme byli v malé útulné klubovně. V sobotu jsme vyrazili do Broumovských stěn. Cestu jsme si zpříjemnili spoustou her a i díky slunečnému počasí jsme si výlet užili. Večer kluci prokázali svoje kulinářské schopnosti a sami si uvařili večeři. Víkendovku jsme v neděli zakončili procházkou do zámeckých zahrad a vydali se na zdlouhavou cestu zpět. 

obrazek Pomozte dětem 17. 3. 2017 vstup do galerie
Již po několikáté jsme se zúčastnili sbírky Pomozte dětem. V pátek 17. 3. jste mohli vidět po Jilemnici pohybovat se kuře. Při letošní sbírce se vybralo 9 302 Kč. Děkujeme!

obrazek Doba desková 4. 3. 2017 vstup do galerie

Letos jsme se rozhodli uspořádat obě doby - ledovou i deskovou. Jako minulý rok nám prostory poskytlo Informační centrum pro mládež. Soutěžili jsme kdo vyzkouší nejvíce her, kdo jich nejvíce vyhraje a také v turnajích v našich oblíbených deskovkách.

 

obrazek Doba ledová 21. 1. 2017 vstup do galerie

Po pár letech, naposledy v roce 2015, se nám podařilo uspořádat Dobu ledovou. Takže jsme si mohli užít pekáčkros, štafetu. V každé kategorii byli vyhlášeni nejlepší závodníci. Samozřejmostí byl oheň a možnost upečení buřtíku. Akci jsme připravovali již od pátečního odpoledne a část odvážných RS přespala. Snad bude zima příští rok bohatá alespoň jako letos a podaří se nám opět zrealizovat další dobu ledovou.

 


Přihlásit